۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:10

رفتن RadioShack به سمت دیفای

01:22۰

سال‌هاست که فروشگاه لوازم الکترونیکی رادیوشک(RadioShack) از شعار «شما سؤال کنید، ما پاسخ می دهیم» استفاده می‌کرد.از همین سو مردم سوالاتی را از این فروشگاه پرسیدند.
در آخر هفته، این شرکت رفتن خود را به سمت تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) تایید کرد، پروتکل‌های مبتنی بر بلاک چین که به افراد اجازه می‌دهد بدون واسطه، وجوه ارسال، دریافت، تجارت، وام و قرض گرفتن را داشته باشند.

این وب سایت مشارکت با Atlas USV (ذخیره جهانی ارزش)، یک پروتکل DeFi است که اجازه می دهد تا برنامه ها همراه آن ساخته شوند. هدف RadioShack DeFi با ایجاد یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) در چارچوب Uniswap یا Sushiswap است که به استخرهای نقدینگی دسترسی دارد. این مدل به دارندگان توکن اجازه می دهد تا به طور مستقیم با هر توکن دیگری معامله کنند.
توکن USV مبتنی بر اتریوم اطلس به اندازه ای جدید است که حتی جزو بیش از ۱۰۰۰۰ دارایی توسط CoinGecko یا کوین مارکت کپ نیست، اگرچه می توان آن را در DEX ها معامله کرد. طبق گفته RadioShack، این پروتکل به کاربران USV اجازه می دهد تا توکن های شخص ثالث را در بازار آزاد خریداری کنند و سپس آنها را به Atlas USV منتقل کنند.

شرکت رادیوشک در سال ۲۰۱۵ (۱۳۹۴)و دوباره در سال ۲۰۱۷ (۱۳۹۶)اعلام ورشکستگی کرد. از آن زمان پس از ورشکستگی، به عنوان تامین کننده قطعات برای HobbyTown ایالات متحده، چندین مغازه دارای امتیاز را باز نگه داشته و یک فروشگاه آنلاین را حفظ کرده است.

منبع
decrypt
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9376

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.