۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:55

با استقبال موسسات از رمزارزها، بانک انگلستان قوانین سختگیرانه تری اعمال خواهد کرد

01:04۰

به گفته یکی از مقامات بانک مرکزی انگلستان، این بانک خواهان قوانین قوی‌تری برای دارایی‌های کریپتو در مقیاس بین‌المللی است، زیرا بانک‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی مشارکت خود را عمیق‌تر می‌کنند.
سارا بریدن(Sarah Breeden) که به‌عنوان مدیر اجرایی استراتژی ثبات مالی و ریسک کار می‌کند، در مصاحبه‌ای به تایمز گفت که تمرکز بر هماهنگی بین‌المللی بین بانک مرکزی بازتابی از دشواری در دست‌یابی به داده‌های موجود در ارزهای دیجیتال سازمانی است.
بریدن به تایمز گفت:

این چیزی نیست که بریتانیا بتواند همه چیز را به تنهایی حل کند.

با توجه به اینکه سایر مقامات بانک مرکزی در ماه‌های اخیر خواستار همکاری نزدیک‌تر بین‌المللی میان قانونگذاران، از جمله آن‌هایی که بر بخش بانکی متمرکز شده‌اند، اظهارات بریدن شاید تعجب‌آور نباشد. در واقع، نظرات بریدن منعکس کننده مواردی بود که در گزارش ثبات مالی که هفته گذشته توسط BoE منتشر شد، ذکر شد.

بانک مرکزی در آن زمان اعلام کرد که قوانین سختگیرانه ریسک ها را مدیریت می کند، نوآوری پایدار را تشویق می کند و اعتماد و یکپارچگی گسترده تر را در سیستم مالی حفظ می کند.
طبق گزارش ها، بریدن بر کارهای انجام شده در هیئت ثبات مالی در این زمینه تاکید کرد. FSB که در پی بحران مالی اواخر دهه ۲۰۰۰ تشکیل شد، چندین سال را صرف توسعه چارچوبی برای مقررات ارزهای دیجیتال کرده است و به طور مشابه از هماهنگی بین نهادهای نظارتی جهان حمایت کرده است.
برنامه‌های BoE همچنین با تلاش‌هایی برای تنظیم دقیق‌تر صنعت کریپتو در بریتانیا نیز همراه است.
بریدن به تایمز گفت:

ما هنوز یک چارچوب نظارتی مناسب برای ارزهای دیجیتال نداریم، اما کاری که انجام می‌دهیم این است که آستین‌ها را بالا بزنیم و برای ساخت آن آماده شویم.

منبع
theblockcrypto
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9417

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.