۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 00:58

به اعتقاد جک دورسی بیت کوین جایگزین دلار می شود

01:42۰

جک دورسی (Jack Dorsey)، مدیر عامل سابق توئیتر، در یک گفتگوی اخیر در توئیتر با خواننده رپ، Cardi B، به این خواننده گفت که بیت کوین قرار است جایگزین دلار آمریکا شود و بار دیگر حمایت سرسخت خود را از بزرگترین رمزارز نشان داد.

 

تعامل توئیتری بین رپر برنده جایزه گرمی و میلیاردر فناوری در مورد غصب دلار توسط رمزارزها، واکنش‌های زیادی را در توئیتر برانگیخت. دنیس پورتر، طرفدار بیت کوین، اظهار داشت که چنین مکالمه‌ای در واقع اجتناب‌ناپذیر است.

سایر انجمن‌های رمزارزها نیز در پاسخ‌ به توئیت کاردی بی وارد عمل شدند، به عنوان مثال بیلی مارکوس، بنیانگذار دوج کوین، یادداشتی درباره پایداری دوج کوین که بیشتر از دلار آمریکا است، منتشر کرد.

 

دورسی پس از کناره گیری از سمت مدیرعاملی غول رسانه های اجتماعی در اواخر نوامبر (اوایل آذر)، اسکوئر، شرکت پرداخت موبایلی خود را به بلاک تغییر نام داد. او اکنون یک شغل رویایی را به عنوان یک مدافع تمام وقت بیت کوین پذیرفته است.

دورسی در یک توئیت جداگانه، web3 را نیز مورد هدف قرار داد، اصطلاحی که برای توصیف مبهم نسل بعدی اینترنت استفاده می شود.

رئیس بلاک می گوید که این فقط یک موجودیت متمرکز با یک برچسب متفاوت است.

او تنها میلیاردری نیست که به روند جدید کریپتو نمی پردازد. ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، ثروتمندترین فرد روی کره زمین، اوایل این ماه Web3 را “BS” نامید. در توئیتی در ۲۰ دسامبر (۲۹ آذر)، او نظر متفاوت تری را در مورد این موضوع ارائه کرد و مدعی شد که این اصطلاح بیشتر شبیه “کلمه تبلیغاتی” به نظر می رسد تا آینده اینترنت.

در توئیت دیگری، دورسی اظهار داشت که تمرکز بر فناوری‌های انعطاف‌پذیر که در واقع متعلق به مردم هستند، مهم است.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9452

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.