۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:50

دوج کوین در میان ارزهای دیجیتال، اولین ترند گوگل در سال ۲۰۲۱ بوده است

01:37۰

دوج کوین (DOGE)، که خود را قاتل اتریوم معرفی کرده در سال ۲۰۲۱ در میان پرطرفدارترین ارزهای رمزنگاری شده و جستجوها در گوگل قرار گرفت. همانطور که قبلاً گفته شد، این هم افزایی گرایش ارزهای دیجیتال عمدتاً بر اساس پدیده جستجوی گوگل در ایالات متحده تنها در سال جاری است.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، که معمولاً با نام‌های پدر DOGE، لیل ناس ایکس، Stimulus check و AMC stock market شناخته می‌شود، به ازای هر جستجو در گوگل، ترندی انبوه داشته است.

 

 

علاوه بر این، جدا از موارد ذکر شده، Squid Game و رئیس جمهور ایالات متحده، جو بایدن در سال جاری جستجوهای زیادی را در گوگل به دست آوردند. به طور خاص، در میان همه، دوج کوین(DOGE) به یکی از پر شورترین رمزارزها با ظاهر جستجوی فوق العاده در گوگل تبدیل شد.

بر اساس این توییت، ظاهر DOGE توسط بسیاری با کشش عظیم مبتنی بر کاربر در فضای دارایی های دیجیتال به خوبی احساس شد. بر کسی پوشیده نیست که توییت‌ها و واکنش‌های مداوم ماسک در مورد Dogecoin، رمزارز DOGE را به شدت در فضای رمزنگاری تحت تأثیر قرار داد.

حتی بیشتر از آن، از آغاز سال ۲۰۲۱(زمستان ۱۳۹۹)، سبد ارزهای دیجیتال ایلان ماسک به دلیل اینکه چگونه Dogecoin را به عنوان پسر خود پذیرفت، بسیار عالی بوده است. به نظر می‌رسد که عشق و علاقه او به کریپتو از بین نمی‌رود، بلکه او همچنان از گام‌های بزرگی از نوآوری‌ها و ایده‌های کریپتو در بازار کریپتو رونمایی می‌کند.

از سوی دیگر، با اشتیاق ماسک به Dogecoin، آنها حتی در حال آماده شدن برای اجرای آزمایشی ترین ماموریت DOGE-1 او به ماه در سال ۲۰۲۲(۱۴۰۰-۱۴۰۱) هستند.

منبع
coinquora
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9465

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.