۱۹ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 22:54

پیش بینی عجیب مدیر عامل MicroStrategy: قیمت بیت کوین به ۶ میلیون دلار می رسد

01:03۰

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیر عامل MicroStrategy در مصاحبه با The Information پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت‌کوین در نهایت به ۶ میلیون دلار به ازای هر واحد خواهد رسید. سیلور معتقد است که قیمت پادشاه رمزارزها هنوز تا رسیدن به پتانسیل بلندمدت خود فاصله دارد.

در اوایل دسامبر (اواسط آذر)، مایکرو استراتژی اعلام کرد که ۸۴ میلیون دلار دیگر بیت کوین خریداری کرده است که با این خرید میانگین قیمت خرید خود را تقریبا به ۳۰۰۰۰ دلار رسانده است.

قیمت بیت کوین از ابتدای سال ۷۰ درصد افزایش یافته است، اما نسبت به اوج بی سابقه ای که در ماه گذشته ثبت شده بود، ۲۹ درصد کاهش یافته است. برای مقایسه، سهام مایکرواستراتژی تقریباً ۴۰ درصد افزایش یافته است. این شرکت هوش تجاری در حال حاضر حدود ۵.۹ میلیارد دلار رمزارز را تحت کنترل خود دارد.

در مصاحبه ای که در نوامبر (آبان) با CNBC داشت، سیلور یک پیش بینی بیش از حد خوش بینانه در مورد افزایش قیمت بیت کوین برای همیشه انجام داد:

دیدگاه ما این است که بیت‌کوین پرنوسان خواهد بود، زیرا به کل بازار رمزارزها متصل است و جدید است، اما برای همیشه بالا می‌رود.

بر اساس مصاحبه‌اش با The Information، سیلور شخصا دارای بیت کوین به ارزش ۸۶۶ میلیون دلار است.

کسانی که نظرات سیلور را زیر نظر داشتند، نباید از پیش‌بینی صعودی محض او شگفت‌زده شوند. در ماه فوریه (بهمن ۱۳۹۹)، او گفت که ارزش بازار بیت کوین یک روز به ۱۰۰ تریلیون دلار خواهد رسید، به این معنی است که دوبرابر ارزش فعلی بازار سهام ایالات متحده می شود.

منبع
u.today
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9486

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.