۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:48

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۱۰/۰۱

02:06۰

در گزارش روز گذشته خواندیم که قیمت بیت کوین ظرف ۲۴ ساعت ۳ هزار دلار افزایش یافت. ولی این خبر خوب به همین جا محدود نبود. بازار ارزهای رمزنگاری شده امروز نیز در وضعیت کاملا سبز به سر می‌برد و رمز ارز برتر بازار همچنان به مسیر حرکت خود به سمت مقاومت روانی ۵۰ هزار دلار ادامه می دهد.

در زمان نگارش این مطلب، BTC با قیمتی در حدود ۴۹ هزار و ۵۰۰ دلار در حال معامله شدن است که این رقم رشد ۱.۶٪ طی ۲۴ ساعت گذشته و رشد ۲.۱ درصدی ظرف ۷ روز گذشته را نشان می دهد.

شایان ذکر است که تغییرات چند روز اخیر نتوانسته است بر دامیننس بیت کوین تاثیر چشمگیری داشته باشد چرا که معیار سنجش برتری بیت کوین در بازار رمز ارزها همچنان در حدود ۴۰ درصد باقی مانده است.

بازگشت اتریوم به ۴۰۰۰ دلار

اتریوم نیز از روند بهبودی که در کل بازار رمزنگاری غالب شده بی‌بهره نمانده است. این ارز رمزپایه در ۲۴ ساعته گذشته حدود یک درصد افزایش یافته و کندل روز گذشته خود را بالاتر از تراز ۴ هزار دلار بسته است. سایر ارزهای رمزنگاری شده بازار نیز وضعیت نسبتاً قابل قبولی دارند.

بازار1 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (1 دی)

همانطور که در تصویر می بینید، وضعیت کلی بازار در ۲۴ ساعت گذشته در حال بهبود بوده است. داده‌های CoinGecko نشان می‌دهد که روز گذشته، توکن SPELL با ۱۷.۸ درصد افزایش بیشترین سود را کسب کرده و پس از آن، MIOTA (15.9%) و CRV (15.4%) قرار می گیرد.

از سوی دیگر، BCHA بیشترین ریزش را در تایم فریم روزانه ثبت کرده و ۳۷.۶ درصد از ارزش خود را از دست داده است. LN (-7٪) و AR (-3.2٪) در رتبه های بعدی قرار دارند.

از میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار،LUNA  با ۱۵ درصد افزایش و XRP با ۸.۲٪ افزایش عملکرد خوبی داشته اند. گفتنی است که اکنون ریپل چشم به ۱ دلار دوخته است، یک سطح مقاومتی بسیار مهم که در صورت شکسته شدن شرایط را برای این رمزارز تغییر می دهد.

 

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9490

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.