۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 14:00

تحلیل ریپل(XRP) ۱۴۰۰/۱۰/۰۲

02:54۰

ریپل(XRP) بیشتر از یک ماه بود که زیر خط روند نزولی محدوده شده بود. با این حال، در ۱۸ دسامبر(۲۷ آذر)، قیمت XRP از این مقاومت عبور کرد و به دنبال آن ، با رشد ۱۵ درصدی ، سقف نوسان ۰.۹۱۵ دلاری را به ثبت رساند.

به رغم کاهش مومنتوم صعودی در بازار ، روند صعودی ریپل تا سقف قیمت ۰.۹۵۶ دلاری ادامه یافت. در نتیحه ، سفارشات خرید افزایش یافت و در پی آن ، XRP تا مقاومت ۱.۰۱۵ دلاری مجددا رشد کرد. در مجموع، ریپل از زمان شکستن سد عرضه مذکور، ۲۶ درصد افزایش یافته است.

علیرغم اینکه این روند صعودی بسیار چشمگیر بود ، اما سرمایه گذاران می توانند در این سطوح سیو سود کنند و منجر به عقب نشینی قیمت شوند. در این صورت، خریداران حاشیه‌ای ، فرصت ورود به بازار  را خواهند داشت و پس از آن ، ریپل از سطح ۰.۹۵۶ دلاری ، با رشد ۱۵ درصدی به ۱.۱۰۲ دلار افزایش خواهد یافت.

در شرایط بسیار صعودی، قیمت XRP می تواند در مسیر رشد به سقف نوسان ۱.۲۲۲ دلاری قرار گیرد و در بالای آن ، نقدینگی موجود را جمع آوری کند.

XRPPERP 2021 12 23 09 58 59 637758331434286298 300x170 - تحلیل تکنیکال ریپل(XRP)؛ پنج شنبه 2 دی
نمودار ۴ ساعته جفت ارز XRP/USD

در حالی که تمامی شرایط در راستای رشد XRP مهیا است، اما هرگونه فشار فروش شدید در بازار می تواند سودهای اخیر ریپل را از بین ببرد و سناریوی صعودی مذکور تحت خطر قرار می گیرد. نکته قابل توجه این است که ریپل با کاهش به سمت سطح ۰.۷۵۲ دلاری، هیچ گونه نگرانی ایجاد نمی کند و می تواند بازیابی شود، اما در صورتی که قیمت زیر سطح ۰.۶۸۸ دلاری تثبیت شود ، سناریوی صعودی باطل خواهد شد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9514

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.