۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 16:53

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۱۰/۱۲

02:59۰

همانطور که روز ۳۱ دسامبر (۱۰ دی) گزارش کردیم، با نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۲۱، اینگونه به نظر می رسید که بیت کوین در محدوده ۴۷۰۰۰ دلار گیر افتاده است، اما یک پامپ ناگهانی آن را به بالای ۴۸۵۰۰ دلار رساند.

هرچند، در ساعات بعد چشم انداز این ارز رمزپایه به سرعت تغییر کرد. BTC به جای کسب سود بیشتر، مسیر خود را عوض کرد و ۳۰۰۰ دلار از ارزش خود از دست داد. این روند کاهشی، با رسیدن به سطوح زیر ۴۶۰۰۰ دلار به اوج خود رسید. این پایین‌ترین سطح قیمت بیت کوین طی۱۱ روز گذشته بود.

پس از آن، قیمت بیت کوین شروع به بهبود کرد و بخشی از ارزش از دست رفته خود را ظرف ۲۴ ساعت گذشته بازیافت. در این بازه زمانی گاوها بیش از ۱۰۰۰ دلار به ارزش این ارز اضافه کردند و قیمت را به بالای ۴۷۰۰۰ دلار رساندند. در نتیجه این تغییرات، ارزش بازار این دارایی به حدود ۹۰۰ میلیارد دلار رسیده است.

بازار12 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (12 دی)
اکثر آلتکوین های دارای ارزش بازار زیاد، اخیراً عملکرد BTC را تقلید کرده و طی ۲۴ ساعت گذشته همگام با رهبر خود قدم برداشته اند. اتریوم در مقیاس روزانه اندکی افزایش یافته است ولی هنوز نتوانسته است تراز۳۸۰۰ دلار را پس بگیرد.

بایننس کوین ۱.۵ درصد رشد کرده و بالای ۵۲۰ دلار ایستاده است. کاردانو، دوج کوین، ترا، ریپل، سولانا و شیبااینو نیز دستاوردهای مشابهی داشته اند.

پولکادات و اوالانچ دو ارزی هستند که از دیروز بهترین عملکرد را از خود نشان داده اند. DOT نزدیک به ۶٪ افزایش یافته و به ۳۰ دلار و AVAX با رشد ۵.۵ درصدی به ۱۱۶ دلار رسیده است. در مقابل، MATIC ، THETA  و SAND سه ارز ریزشی امروز افت جزئی قیمت را شاهد بوده اند.

آلتکوین های کوچکتری مثل Revain (17%)، Harmony (12%)، ICP (12%)، Curve DAO Token (11%)، YFI (10%) و Fantom (10%) همگی رشدی دو رقمی را شاهد بوده اند.
ارزش بازار ارزهای دیجیتال نیز با حدود ۴۰ میلیارد دلار افزایش در یک روز به حدود ۲.۲۵۰ تریلیون دلار رسیده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9730

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.