۱۶ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 17:12

تحلیل شیبا اینو ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

02:09۰

رمزارز شیبا اینو(SHIB) از ۲۰ دسامبر(۲۹ آذر) الی ۲۳ دسامبر(۲ دی) به میزان ۴۰ درصد افزایش یافت و طی آن ، سقف نوسان ۰.۰۰۰۰۳۹۹ دلاری را به ثبت رساند. این روند صعودی ، نقدینگی لازم را در بالای سقف های نوسانی ۴ دسامبر(۱۳آذر) ، جمع آوری کرد.

در نتیجه، سرمایه گذاران SHIB سیو سود کردند  و پس از آن ، شیبا اینو با افت ۱۸ درصد مجددا به سطح ۰.۰۰۰۰۳۲۷ دلاری کاهش یافت. از آن زمان، قیمت شیبا اینو بدون نوسان شدیدی ، در محدوده ی ثابتی درحال حرکت بوده است. در آینده، یکی از دو سناریوی ممکن محتمل خواهد بود. یکی از آنها ، از سرگیری روند صعودی برای شیبا اینو است ، یکی هم مورد امتحان قرار گرفتن ناحیه تقاضا روزانه ،از ۰.۰۰۰۰۲۶۹ دلار الی ۰.۰۰۰۰۲۹۳ دلار.

طی سناریوی اول ، قیمت شیبا اینو می‌تواند با رشد ۱۸ درصدی به سمت سقف نوسان ۰.۰۰۰۰۳۹۹ دلاری حرکت کند. با عبور از آن ، این میم توکن می‌تواند سد مقاومت ۰.۰۰۰۰۴۴۱ دلاری را مجددا مورد امتحان قرار دهد. در مجموع ، شیبا اینو از موقعیت فعلی یعنی ۰.۰۰۰۰۳۳۹ دلار ، ۳۰ درصد رشد می کند.

طی سناریوی دوم، قیمت شیبا اینو می‌تواند ناحیه تقاضای روزانه خود را مجددا مورد امتحان قرار دهد و یک الگوی کف سه‌قلو شکل می گیرد. در این صورت ، به اعتبار سناریوی صعودی افزوده می شود و سرمایه‌گذاران می‌توانند انتظار داشته باشند که روند SHIB تغییر کند و با رشد ۳۶ درصدی به سقف نوسان ۲۳ دسامبر در ۰.۰۰۰۰۳۹۹ دلار برسد.

SHIBPERP 2022 01 03 07 12 56 637767753184760792 300x170 - تحلیل تکنیکال شیبا اینو؛ دوشنبه 13 دی
نمودار ۴ ساعته جفت ارز SHIB/USDT

از سوی دیگر، اگر قیمت شیبا اینو نتواند بالاتر از ناحیه تقاضای مذکور حفظ شود، این حاکی از ضعف فشار خرید و تداوم سیو سود توسط سرمایه گذاران است.

با بسته شدن کندلی چهار ساعته زیر ۰.۰۰۰۰۲۶۹ دلار، کف قیمت پایین تری حاصل می شود و سناریوی صعودی باطل خواهد شد. در این شرایط، SHIB می تواند سطح حمایت فوری خود در ۰.۰۰۰۰۲۳۷ دلار را مجددا مورد امتحان قرار دهد.

منبع
fxstreet
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9749

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.