۱۵ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 18:03

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

02:53۰

روز خوب برای صنعت دیفای

می دانید که بازار آلتکوین ها به طور کلی به خاطر نوسانات زیاد و پیش بینی نشده آن شهرت دارد، اما طی سه روز اول سال ۲۰۲۲ برعکس این رویه، شرایط نسبتاً آرامی بر بازار حاکم بوده است.

اتریوم که روز گذشته اندکی افزایش قیمت را تجربه کرد، همچنان در منطقه ۳۸۰۰ دلاری به حرکت خود ادامه می دهد. بایننس کوین موقعیت خود را در موقعیتی مشابه دیروز و در محدوده ۵۲۵ دلار حفظ کرده است. پولکادات و ترا امروز اندکی سبز دیده می شوند، در حالی که دوج کوین، اوالانچ، ریپل، کاردانو، سولانا و شیبااینو افتی جزئی را ثبت کرده اند.

مهم ترین برنده های امروز به صنعت DeFi تعلق دارند. توکن بومی یرن فایننس با ۱۲ درصد افزایش در این مسیرپیشرو است. در نتیجه این جهش، قیمت YFI از ۴۰۰۰۰ دلار گذشته است.
Aave با جهش ۹ درصدی به ۲۷۵ دلار رسیده و در رتبه بعد قرار دارد. یونی سوآپ هم افزایش ۸ درصدی یافته و به بالای ۱۸ دلار رسیده است.

بازار13 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (13 دی)

ارزش بازار ارزهای دیجیتال همچنان در مقیاس روزانه زیر۲.۲۵۰ تریلیون دلار باقی مانده است.

از سوی دیگر، رمزارز برتر بازار که آخرین بار روزهای پایانی سال ۲۰۲۱ نوسانات قیمت بالایی را تجربه کرد، با یک پمپ ناگهانی از زیر ۴۷۰۰۰ دلار به بالاترین سطح روزانه خود یعنی ۴۸۵۰۰ دلار رسید، اما خرس ها به سرعت این حرکت را متوقف کردند.

در ساعات بعد، این دارایی تقریباً ۳۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و به زیر ۴۶۰۰۰ دلار رسید. همانطور که دیروز گزارش شد، پس از آن روند بهبود قیمت آغاز شد و بیت کوین پس از عبور از ۴۷۰۰۰ دلار ، در ۲۴ ساعت گذشته، موفق به لمس تراز ۴۸۰۰۰ دلار شد. با این حال، نتوانست از این سطح عبور کند و بار دیگر با قیمتی در حدود ۴۷۰۰۰ دلار معامله می شود.

ارزش بازار بیت کوین ۱۳ سال پس از راه‌اندازی شبکه، زیر ۹۰۰ میلیارد دلار باقی مانده است.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9771

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.