۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:44

نگاهی کلی به وضعیت بازار رمزارزها ۱۴۰۰/۱۰/۲۲

03:00۰

روز سه شنبه قیمت بیت کوین به ۴۳۰۰۰ دلار رسید و طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۳ درصد به این رقم افزوده شد. چندین ارز دیجیتال جایگزین مانند MATC و FTM نیز در مدتی مشابه حدود ۱۴ درصد رشد داشته اند که نشان دهنده ریسک پذیری بیشتر سرمایه گذاران در بازار است.

اینگونه به نظر می رسد که حداقل در کوتاه مدت، احساسات صعودی به بازار ارزهای دیجیتال و بازار سهام بازگشته است. اندیکاتورهای تکنیکال حاکی از آن هستند که بیت‌کوین در بالاترین سطح فروش از ماه دسامبر (آذر و دی) قرار گرفته است و همین امر می‌تواند برخی از معامله‌گران را تشویق کند در کف قیمت برای خرید اقدام کنند، اگرچه احتمال می رود روند صعودی این ارز در ۴۵۰۰۰ دلار محدود شود.

با این حال، زیان برخی از معامله‌گران در حال افزایش است. داده های این بلاکچین نشان می دهد که معامله گران بیشتری بیت کوین خود را با ضرر فروخته اند. CryptoQuant در پست وبلاگی روز سه شنبه خود نوشت: «در ماه مه ۲۰۲۱ (اردیبهشت ماه) ، همزمان با افزایش فشار فروش، شاهد رفتاری مشابه بودیم، در آن زمان نیز بازار برای مدت طولانی در وضعیت فروش با ضرر قرار داشت».

جمع بندی وضعیت آلتکوین ها

امروز وضعیت آلتکوین ها نیز تاحدودی رو به بهبود قرار دارد. دومین ارز رمزپایه بزرگ بازار، یعنی اتریوم بعد از افت و خیزهای اخیر، امروز با رشدی ۳.۳۲ درصدی به ۳۲۱۸ دلار رسیده است.

بازار22 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (22 دی)

بایننس کوین (۴.۷۸%)، سولانا (۱.۵۲%)، کاردانو (۴.۴۲%)، ریپل (۱.۹۳%)، ترا (۳.۲۰%) و پولکادات (۶.۲۱%) ده ارز اول بازار هستند که امروز با رشد قابل قبولی مواجه شده اند.

Near و Cosmos دو ارزی هستند که عملکرد نسبتاً بهتری داشتند؛ NEAR در ۲۴ ساعت گذشته ۱۷ درصد افزایش داشته و به ۱۸.۱۳ دلار رسیده است. ATOM قبل از یک پولبک کوتاه با رشدی ۸ درصدی تا بالای ۳۹.۳۳ دلار افزایش یافت. چین لینک تنها رمزارز ریزشی امروز در بین ارزهای بزرگ بازار، با افت ۶.۵۹ درصدی به ۲۵.۹۰ دلار رسیده است.

ارزش کل بازار رمزنگاری اکنون ۲.۱۲۴ تریلیون دلار بوده و سهم بیت کوین از این رقم، ۳۷.۹۵ درصد است.

منبع
coindesk
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9922

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.