۱۲ / ۰۳ / ۱۴۰۲
Asia/Tehran 13:20

استخدام متخصصان استخراج بیت کوین، توسط شرکت جک دورسی

03:04۰

مدیر عامل سابق توئیتر و یکی از بنیانگذاران بلاک(Block)، جک دورسی(Jack Dorsey) همچنان به دنبال برنامه های استخراج بیت کوین (BTC) است. زیرا شرکت او برای استخدام یک مدیر طراحی دیجیتال سفارشی(Custom Digital Design Lead) حرکت می کند.

Block، مشاغل مرتبط با استخراج بیت کوین را تبلیغ می کند

بر اساس فهرست مشاغل اخیر در لینکدین (LinkedIn)، گروه خدمات مالی Block (که قبلاً به عنوان Square شناخته می شد) مستقر در سانفرانسیسکو، یک مدیر طراحی دیجیتال سفارشی استخدام می کند. این شرکت به دنبال استخدام یک طراح با تجربه است تا به تیمی از توسعه دهندگان بپیوندد که بر روی مدار مجتمع ویژه برنامه (ASIC) برای استخراج بیت کوین کار می کنند.

این آگهی شغلی با اظهارات قبلی مدیر عامل شرکت جک دورسی، در مورد برنامه ریزی برای ساخت و توسعه یک سیستم استخراج BTC بر اساس طرح های سیلیکونی سفارشی و همکاری منبع باز مطابقت دارد.

دورسی، یکی از علاقه مندان معروف بیت کوین، در گذشته توضیح داده است که چرا پروژه ASIC بیت کوین شرکتش ضروری است و چه معنایی برای آینده شبکه BTC می تواند داشته باشد. در موضوعی در اکتبر ۲۰۲۱ (مهر ۱۴۰۰)، مدیر عامل این شرکت، نیاز به غیرمتمرکز بودن استخراج بیت کوین و کارآمدتر بودن انرژی را بیان کرد.

پروژه Block به دنبال رفع نگرانی‌های انرژی مرتبط با استخراج ارزهای دیجیتال است. این شرکت می‌گوید در حال تلاش برای توسعه تراشه‌های رایانه‌ای کارآمدتر و معماری‌های قدرت است تا وابستگی انحصاری همه ماینرها به منابع انرژی تجدیدپذیر را هدایت کند.

برنامه‌های دورسی برای پذیرش سریع‌تر انرژی سبز ممکن است راه‌حلی مناسب برای نگرانی‌های رو به رشد انرژی، پیرامون فعالیت‌های استخراج ارائه کند. در اوایل ژانویه ۲۰۲۲ (دی)، طبق گزارشات، دولت کوزوو(Kosovo) سیاستی را برای ممنوعیت استخراج تمام ارزهای دیجیتال به منظور مدیریت بحران انرژی کشور در طول ماه های زمستان اجرا کرد.

دورسی با بیت کوین پیش می رود

شرکت‌های جک دورسی در زمان‌های اخیر، ارتباط نزدیکی با پذیرش و تحولات رایج کریپتو داشته‌اند. قبل از کناره گیری از سمت مدیرعاملی توئیتر، این پلتفرم رسانه اجتماعی یک ویژگی انعام با بیت کوین را به عنوان پرداخت پشتیبانی شده اعلام کرد.

کش اپ (CashApp)، یک سرویس تراکنش تلفن همراه توسعه یافته توسط Block، در دسترس بودن این اپلیکیشن را برای مشتریان ۱۳ سال و بالاتر اعلام کرد و به کاربران امکان خرید بیت کوین را می دهد.

دورسی همچنین با هدف قرار دادن نگرانی‌های زیست‌محیطی پیرامون ارزهای دیجیتال، حمایت و قدردانی خود را از دنیای دارایی‌های دیجیتال نشان می‌دهد.

طبق گزارش ها، در دسامبر ۲۰۲۰ (آذر ۱۳۹۹)، شرکت او ۱۰ میلیون دلار در طرح سرمایه گذاری انرژی پاک بیت کوین سرمایه گذاری کرد.

منبع
cryptopotato
لینک کوتاه
https://arznews.net /?p=9929

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

شما باید وارد شده برای ارسال نظر.